en
Select category
Prague

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group - photo 1
Renewed: 9 June 2023, 03:44 ID: 1766415
2.65/piece
Delivery terms: EXW Rzeszów
Flagma member since 9 January 2017
Dutkowski Alex
owner

Description

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group, která již několik let vyrábí účinné a bezpečné čisticí prostředky. Tento produkt je jedním z nejčastěji volených zákazníky po celém světě, kteří hledají kvalitní a účinné prací prostředky.

Mega Wash tekutý prací prostředek byl pečlivě vyvinut odborníky z Global Chemia Group, aby zaručil účinné odstranění nečistot z oděvů s dodržením nejvyšších bezpečnostních norem pro uživatele. Tento produkt účinně odstraňuje tvrdé skvrny a chrání barvy a tkaniny.

Díky jedinečné formuli zaručuje Mega Wash tekutý prací prostředek vynikající výsledky i při nízkých teplotách, což přispívá ke snižování spotřeby energie a emisí CO2. Kromě toho je náš produkt zcela biologicky odbouratelný, což potvrzuje naše závazky k ochraně životního prostředí.

Sailor 10,5kg je práškový prací prostředek, který účinně odstraňuje nečistoty a skvrny z oděvů. Tento produkt je ideální pro domácí i průmyslové použití. Sailor Universal poskytuje vysokou kvalitu čištění a udržuje barvy a texturu tkanin.

Sailor Universal je produkt renomované společnosti, která již několik let vyrábí účinné a bezpečné prací prostředky. Je ideální pro všechny druhy tkanin a vyčistí vaše oblečení bez poškození materiálu. Zvolte Sailor Universal a pocítejte rozdíl v kvalitě čištění!

The owner of the ad has the most up-to-date information.

Similar ads

Wash gel Mega Wash 4,3l
Price
2/pc EXW
Wash gel Mega Wash 4,3l from Global Chemia Group
+8 ads
03:44
Wash gel Pure fresh from Global Chemia Group
Price
3/pc EXW
Pure Fresh je univerzální tekutý prací prostředek, který účinně odstraňuje skvrny a nečistoty z různých druhů tkanin. Díky inovativním mikroprvkům zajišťuje Pure Fresh prací prostředek vynikající výsledky i při nízkých teplotách vody, což šetří energii a chrání životní prostředí. Detergent Pure...
+8 ads
03:44
2
Prací prášek Sailor 10,5 kg a prací gel Pure fresh 6l
Price
4/pc EXW
Mega Wash Gel - účinný prací prostředek, který Vám zaručuje vynikající výsledky a hygienicky čisté oblečení. Tento produkt chemie pro domácnost odstraňuje i nejtvrdohlavější skvrny, aniž by přitom poškodil Vaše tkaniny. Obsahuje Mega Wash Gel enzymy? Jaké jsou aktivní složky tohoto pracího...
+8 ads
03:44
Show more
Works by Flagma since 9 January 2017
Dutkowski Alex
owner
See more ads in the category Liquid laundry detergents
Contact information
Dutkowski Alex
owner
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to prepayment if you are not sure about the reliability of the user.
Write a message
Select category
×