eng
All categories
Prague
In category
Save
2022-01-27
Job renewed 27 January 2022

Asistentka / Administrátor procesů in Prague

20,000-30,000
full time, incomplete higher education, work experience from 1 year and above
Eugen Antonoff, руководитель кадрового отделаFlagma member since 3 May 2021
All company jobs: 5

Job description

Do našeho týmu hledáme člověka, který se postará o hladký chod celé firmy.

Co děláme?

HR outsourcing a personal leasing pro leadery na trhu v oborech logistiky, facility management, rezidenční development a další. Poskytujeme služby ve spolupráci s partnery z východní Evropy. Chod firmy je založený na vedení chytrých interních systémů a automatizaci procesů. V menším počtu zvládneme to, co jiní ve velkých týmech.

Náplň práce

  • Administrativní podpora kanceláře
  • E-mailová a telefonická komunikace s firemními partnery a klienty
  • Tvorba reportů, statistik, prezentací
  • Dohled nad dodržováním termínů zakázek, nabídek, splatnosti faktur
  • Zodpovědnost za plnění úkolů

Požadavky

  • Znalost psané i mluvené češtiny, ruštiny a ukrajinštiny, čínština/němčina výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, aktivní přístup
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Objevování a orientace v informacích
  • Výborná znalost MS office

Co nabízíme

  • Mzda 20 000 – 30 000 Kč
  • Příjemné prostředí v Holešovicích v Praze
  • Nástup možný ihned
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mladý, přátelský tým
  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj aktualizovaný životopis se zprávou, proč právě Ty jsi v vhodným kandidátem/vhodnou kandidátkou.

Těšíme se na případné osobní setkání.

No summary? You can create it
Vacancy number: 73538
Jobs in all countries:
International jobs623,000 jobs
No resume?
You can create it or
Select category
Login to your account