RUS
Выбрать раздел
Прага

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group - фото 1
Обновлено: 9 июня 2023, 03:44 ID: 1766415
2.65 /штука
Условия поставки: EXW Жешув
на Флагма с 9 января 2017
Dutkowski Alex
owner

Описание

Mega Wash 4,3l je tekutý prací prostředek od renomované firmy Global Chemia Group, která již několik let vyrábí účinné a bezpečné čisticí prostředky. Tento produkt je jedním z nejčastěji volených zákazníky po celém světě, kteří hledají kvalitní a účinné prací prostředky.

Mega Wash tekutý prací prostředek byl pečlivě vyvinut odborníky z Global Chemia Group, aby zaručil účinné odstranění nečistot z oděvů s dodržením nejvyšších bezpečnostních norem pro uživatele. Tento produkt účinně odstraňuje tvrdé skvrny a chrání barvy a tkaniny.

Díky jedinečné formuli zaručuje Mega Wash tekutý prací prostředek vynikající výsledky i při nízkých teplotách, což přispívá ke snižování spotřeby energie a emisí CO2. Kromě toho je náš produkt zcela biologicky odbouratelný, což potvrzuje naše závazky k ochraně životního prostředí.

Sailor 10,5kg je práškový prací prostředek, který účinně odstraňuje nečistoty a skvrny z oděvů. Tento produkt je ideální pro domácí i průmyslové použití. Sailor Universal poskytuje vysokou kvalitu čištění a udržuje barvy a texturu tkanin.

Sailor Universal je produkt renomované společnosti, která již několik let vyrábí účinné a bezpečné prací prostředky. Je ideální pro všechny druhy tkanin a vyčistí vaše oblečení bez poškození materiálu. Zvolte Sailor Universal a pocítejte rozdíl v kvalitě čištění!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Wash gel Mega Wash 4,3l
Цена
2 €/шт EXW
Wash gel Mega Wash 4,3l from Global Chemia Group
+8 объявлений
03:44
Wash gel Pure fresh from Global Chemia Group
Цена
3 €/шт EXW
Pure Fresh je univerzální tekutý prací prostředek, který účinně odstraňuje skvrny a nečistoty z různých druhů tkanin. Díky inovativním mikroprvkům zajišťuje Pure Fresh prací prostředek vynikající výsledky i při nízkých teplotách vody, což šetří energii a chrání životní prostředí. Detergent Pure...
+8 объявлений
03:44
2
Prací prášek Sailor 10,5 kg a prací gel Pure fresh 6l
Цена
4 €/шт EXW
Mega Wash Gel - účinný prací prostředek, který Vám zaručuje vynikající výsledky a hygienicky čisté oblečení. Tento produkt chemie pro domácnost odstraňuje i nejtvrdohlavější skvrny, aniž by přitom poškodil Vaše tkaniny. Obsahuje Mega Wash Gel enzymy? Jaké jsou aktivní složky tohoto pracího...
+8 объявлений
03:44
Показать еще
Работает на Флагма с 9 января 2017
Dutkowski Alex
owner
Смотрите еще объявления в категории Жидкие средства для стирки
Контактная информация
Dutkowski Alex
owner
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×