Я працював на будові стався нещасний випадок і я опинився на інвалідному візку не можу ходити але обмежень не маю руками робити можу практичну буть що шукаю роботу підходящу для мене в сидячому процесі як що хтось зможе мене взяти на роботу буду дуже вдячний за будь який варіант дуже потрібна робота для подальшого існування і реабілітацій щоб не бути залежним від родичів тому що вони мені дуже багато допомогли за 1рік
6 місяців